Rozkłady jazdy

Zmiany wakacyjne

Do końca sierpnia zostają zawieszone kursy:
Gorzów-Szczecin: 6:30 oraz Szczecin-Gorzów: 17:40.
Przepraszamy za utrudnienia.

UWAGA!!!

Z dniem 13.03.2017 kurs z Myśliborza do Szczecina o godz. 21:00 został zawieszony do odwołania.
Kurs ten będzie się odbywał doraźnie - informacja, czy danego dnia kurs się odbędzie, dostępna jest telefonicznie.

Informujemy, że nie prowadzimy rezerwacji miejsc, bilet kupuje się bezpośrednio u kierowcy.

Aby zobaczyć wybrany rozkład jazdy należy kliknąć na odpowiednią relację poniżej (rozkłady dostępne w formacie PDF)

Linia Szczecin ---> Gorzów Wlkp. ---> Szczecin (przez Myślibórz)  
Rozkład jazdy SZCZECIN ---> GORZÓW WLKP.  
Rozkład jazdy GORZÓW WLKP. ---> SZCZECIN  
Kierunek:
Szczecin - Gorzów Wlkp.
Ebbbbbbbb
Szczecin, Św. Ducha 06:15 07:30 09:45 11:55 13:45 14:40 17:40 18:25 19:30
Szczecin, Słoneczne 06:30 07:45 10:00 12:10 14:00 14:55 17:55 18:40 19:45
Szczecin, Płonia 06:35 07:50 10:05 12:15 14:05 15:00 18:00 18:45 19:50
Żabów 07:00 08:15 10:30 12:40 14:30 15:25 18:25 19:10 20:10
Pyrzyce, Dworcowa 07:08 08:23 10:38 12:48 14:38 15:33 18:33 19:18 20:20
Pyrzyce, Szkolna 07:12 08:27 10:40 12:50 14:40 15:35 18:35 19:20 20:22
Mielęcin 07:20 08:35 10:48 12:58 14:48 15:43 18:46 19:28 20:30
Lipiany 07:30 08:45 10:58 13:08 14:58 15:53 18:53 19:38 20:40
Renice 07:34 08:49 11:05 13:15 15:05 16:00 19:00 19:45 20:47
Myślibórz, Lipowa 07:40 08:55 11:11 13:21 15:11 16:06 19:06 19:51 20:58
Myślibórz, Dworcowa 07:42 08:57 11:13 13:23 15:14 16:08 19:08 19:53 21:00
Myślibórz, Łużycka 07:44 08:59 11:17 13:27 15:15 16:12 19:12 19:57  
Klicko 07:47 09:02 11:20 13:30 15:18 16:15 19:15 20:00  
Ławy 07:53 09:08 11:26 13:36 15:24 16:21 19:21 20:06  
Trzcinna 07:58 09:13 11:31 13:41 15:29 16:26 19:26 20:11  
Jastrzębiec 08:03 09:18 11:36 13:46 15:34 16:31 19:31 20:16  
Gorzów Wlkp. 08:23 09:38 11:56 14:06 15:54 16:51 19:51 20:36  

Legenda:

  • E - nie kursuje w niedziele i święta
  • b - nie kursuje 1 I, 25 XII i w pierwszy dzień Wielkanocy

 

Kierunek:
Gorzów Wlkp. - Szczecin
Ebbbbbbbb
Gorzów Wlkp. 06:30 07:15 09:15 11:20 13:00 15:40 17:20 18:45  
Jastrzębiec 06:50 07:35 09:35 11:40 13:20 16:00 17:40 19:05  
Trzcinna 06:55 07:40 09:40 11:45 13:25 16:05 17:45 19:10  
Ławy 07:00 07:45 09:45 11:50 13:30 16:10 17:50 19:15  
Klicko 07:06 07:51 09:51 11:56 13:36 16:16 17:56 19:21  
Myślibórz, Łużycka 07:09 07:54 09:54 11:59 13:39 16:19 17:59 19:24  
Myślibórz, Dworcowa 07:11 07:55 09:56 12:01 13:41 16:21 18:01 19:26 21:00
Myślibórz, Lipowa 07:17 07:57 09:58 12:07 13:43 16:27 18:07 19:32 21:06
Renice 07:23 08:03 10:04 12:13 13:49 16:33 18:13 19:38 21:12
Lipiany 07:30 08:10 10:11 12:20 13:56 16:40 18:20 19:45 21:19
Mielęcin 07:40 08:20 10:21 12:30 14:06 16:50 18:30 19:55 21:29
Pyrzyce, Kilińskiego 07:50 08:30 10:31 12:40 14:16 17:00 18:40 20:05 21:39
Pyrzyce, Dworcowa 07:55 08:35 10:36 12:45 14:21 17:05 18:45 20:10 21:44
Żabów 08:03 08:43 10:44 12:53 14:29 17:13 18:53 20:18 21:52
Szczecin, Płonia 08:28 09:08 11:09 13:18 14:54 17:38 19:18 20:43 22:17
Szczecin, Słoneczne 08:33 09:13 11:14 13:23 14:59 17:43 19:23 20:48 22:22
Szczecin, Św. Ducha 08:48 09:28 11:29 13:38 15:14 17:58 19:38 21:03 22:37

Legenda:

  • E - nie kursuje w niedziele i święta
  • b - nie kursuje 1 I, 25 XII i w pierwszy dzień Wielkanocy
Wykonanie: STANISZEWSKI-IT PROJEKTOWANIE STRON SZCZECIN